HAKKIMIZDA

Kenanla Fellik Fellik Tur, TÜRSAB üyesi bir seyahat acentası olarak, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenmiş A Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

 

Geniş bir hizmet ağına sahip olan acentemiz müşteri memnuniyetini esas alarak; en kaliteli hizmeti sunma gayesiyle bir araya gelen profesyonel ekibi, deneyimli kadrosu ve güvenilir kimliği ile sizlere çağdaş standartlarda örnek bir hizmet sunmak için yanınızdadır.

 

Bizimle seyahat eden müşterilerimiz, Kenanla Fellik Fellik Tur ailesinin bir ferdi olarak evlerine yaşam boyu sürdürebilecekleri bağlar, unutulmayacak anılarla dönerler. Her geçen gün daha iyi hizmet kalitesi ve daha geniş ürün yelpazesi için motivasyonumuz, seyahatlerin sonuna gelindiğinde hemen bir sonraki için heyecanlanan sizlerin yüzündeki gülümsemedir. Bizi diğer firmalardan ayıran temel dinamik budur.

 

Seyahatlerinizde sıcak, samimi ve profesyonel bir hizmet arıyorsanız Kenanla Fellik Fellik Tur ailesi olarak birlikte yeni maceralara atılmak için sabırsızlanıyor ve sizi ailemize katılmaya davet ediyoruz.

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın, kaçırılmayacak fırsatlardan ilk siz haberdar olun!