• Fethiye Gökova Kaş Kekova Akyaka Turu 4 Gece 5 Gün
 • Fethiye Gökova Kaş Kekova Akyaka Turu 4 Gece 5 Gün
 • Fethiye Gökova Kaş Kekova Akyaka Turu 4 Gece 5 Gün
 • Fethiye Gökova Kaş Kekova Akyaka Turu 4 Gece 5 Gün
 • Fethiye Gökova Kaş Kekova Akyaka Turu 4 Gece 5 Gün
 • Fethiye Gökova Kaş Kekova Akyaka Turu 4 Gece 5 Gün
 • Fethiye Gökova Kaş Kekova Akyaka Turu 4 Gece 5 Gün
 • Fethiye Gökova Kaş Kekova Akyaka Turu 4 Gece 5 Gün
 • Fethiye Gökova Kaş Kekova Akyaka Turu 4 Gece 5 Gün
 • Fethiye Gökova Kaş Kekova Akyaka Turu 4 Gece 5 Gün
 • Fethiye Gökova Kaş Kekova Akyaka Turu 4 Gece 5 Gün
 • Fethiye Gökova Kaş Kekova Akyaka Turu 4 Gece 5 Gün
 • Fethiye Gökova Kaş Kekova Akyaka Turu 4 Gece 5 Gün
 • Fethiye Gökova Kaş Kekova Akyaka Turu 4 Gece 5 Gün
Fethiye Gökova Kaş Kekova Akyaka Turu 4 Gece 5 Gün
 • kişi/gece 10.999,00 TL
 • Konaklama OTEL
 • Gezilecek Yerler
 • Kalkış İSTANBUL
 • Telefon 0850 441 23 81
 • SİZİ ARAYALIM

Fethiye Gökova Kaş Kekova Akyaka Turu 4 Gece 5 Gün Hakkında Genel Bilgiler

FETHİYE - AZMAK NEHRİ - GÖKOVA - İZTUZU PLAJI - DALYAN - KAYAKÖY - KAŞ- KEKOVA - KELEBEKLER VADİSİ - ÖLÜDENİZ

Gökova Tekne Turu Dahildir.
Kekova Tekne Turu Dahildir.
Dalyan Tekne Turu Dahildir.
Jeep Safari Dahildir.

Tur Programı

1. Gün:

ARAÇ HAREKET SAATLERİ:

20:00 Beylikdüzü Migros
20:30 İncirli Dilek Pastanesi Önü
20:50 Mecidiyeköy (IETT Durakları Önü)
21:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi
21:45 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
21:50 Pendik Köprüsü (Ankara Yönü)
22:00 Çayırova Mc Donalds Önü
22:10 Gebze Center Önü
00:00 Bursa Otogarı
05:30 İzmir Ege Üniversitesi Bornova Sapağı

Belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Fethiye Ölüdeniz Gökova Kekova Turu için gece yolculuğuna başlıyoruz.

2. Gün:

Gece yolculuğumuzun ardından Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan Turu için yolda vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından Dalyan’a ulaşıyoruz. Dalyan’da bizleri bekleyen teknemize binerek saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz’e bağlayan su kanalında Dalyan Tekne Turuna başlıyoruz. Tarihi milattan önceye dayanan, inanışa göre tanrıya yakın olması istenen krallar ve önemli insanlar için mümkün olduğunca yüksek yerlere yapılan Kaya Mezarları’nı panoramik olarak görüp, rehberimizden bilgiler alıyoruz. Daha sonra Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Pljına ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molası ardından Dalyan’a geri dönüyor ve otobüsümüze binerek eski adı Megri olan, ilk hava şehidimiz Fethi Bey anısına adı değiştirilen Fethiye’ye hareket ediyoruz. Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendisini Babadağ’dan aşağı atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, ülkemizin en özel Lagünlerinden biri olan Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Muhteşem Ölüdeniz Plajında yüzmenin tadını çıkarttıktan sonra otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Yol güzergahı üzerinde dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Serbest Olarak Alınacaktır

Akşam Yemeği Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

3. Gün:

 Tam Gün Jeep Safari Turu: Sabah bizleri bekleyen jeepler ile otelden ayrılıyoruz. Tüm gün sürecek eğlenceli aktivitede dileyen misafirlerimizin su tabancası ve plastik ayakkabı kiralayabilmesi için kısa bir mola veriyoruz. Ardından Eğlencesine doyum olmayan su savaşları yaparak sürecek yolculuğumuzda Tlos Antik Kentine ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molası ardından alabalık havuzlarının ve muhteşem doğanın bulunduğu Yakapark’a ulaşıyoruz. Yakapark’ta vereceğimiz ortalama 1 saatlik mola sonrasında Yakapark’tan ayrılarak  Akdağ eteklerinde bulunan köylerin içinden geçerek dağ yolu üzerinden Saklıkent’e varıyoruz. Saklıkent gezimize başlamadan önce Jeep Safari Turuna dahil öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinin ardından Saklıkent Kanyonuna giriş yapıyoruz. (Saklıkent Kanyon giriş ücreti dahil değildir.) Kanyonda akan buz gibi suların serinliğinde yazın bunaltıcı sıcağını unutacaksınız. Kanyonda dileyen misafirlerimiz bunge jamping veya zipline aktivitelerine katılabilirler. Saklıkent gezimizin ardından Çamur Banyosuna yapacağımız yere ulaşıyoruz. Çamur Banyosu için vereceğimiz molanın ardından Xanthos Likyalıların eski gladyatör arenasına ulaşıyoruz. Kısa bir fotoğraf molasının ardından otelimize doğru hareket ediyoruz.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Jeep Safari Turu Esnasında Verilicektir. (Ücrete Dahil)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

4. Gün:

4. gününde sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zamanımız olacaktır. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak 3 farklı turdan birine katılabilirler.

1. Seçenek- Tam Gün Kelebekler Vadisi Tekne Turu (Ekstra): Rehberimizin belirleyeceği saatte bizi bekleyen aracımız ile otelden ayrılarak Babadağ’ın eteğinde bulunan Belcekız Mevkii’ne gidiyoruz. Burada bineceğimiz teknemizle Ölüdeniz’in eşsiz koylarını gezmeye başlıyoruz ve ilk olarak dümenimizi Kaplan Kelebeği ile ünlü, mevsiminde yüzlerce kelebeğin görülebildiği meşhur Kelebekler Vadisi’ne çeviriyoruz. Dileyen misafirlerimiz vadi içerisinde yürüyüş yapıp muhteşem atmosferin tadını çıkartabilirken, dileyen misafirlerimiz ise eşsiz turkuaz denizin keyfini yüzerek çıkarabilirler. Tekne turumuzun devamında Gemile Adası, Soğuksu Koyu, Akvaryum Koyu, gibi muhteşem koylarda yüzme molalarımız olacaktır. Tekne turumuzun bitiminde Belcekız Sahiline geri dönüp otobüsümüze binerek otelimize geri dönüyoruz.

2. Seçenek: Tam Gün 12 Adalar Tekne Turu: Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Fethiye Marina’ya doğru hareket ediyoruz. Marina’da bizleri bekleyen teknemize binerek tam gün sürecek olan 12 Adalar Tekne Turumuza başlıyoruz. Birbirinden muhteşem adaları göreceğimiz tekne turumuzda, muhteşem koylarda yüzme molası şansı yakalıyoruz. Tekne turumuz sırasında alacağımız öğle yemeğimiz ile Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Tersane Koyu, Domuz Adası’nı görüyor ve buralarda yüzme molaları veriyoruz. (Tekne turu sırasında verilecek yüzme molaları hava ve deniz şartlarına göre tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir. 12 Adalar bölgede bulunan takım adalar sebebiyle kullanılan bir isimlendirmedir ve tur esnasında 12 farklı adaya gidilmez.) Tekne turumuzun bitmesinin ardından otobüsümüze binerek otelimize doğru hareket ediyoruz. 

3. Seçenek: Tam Gün Fethiye Dalış Aktivitesi: Bizi bekleyen araçlarımız ile otelden ayrılıp dalış teknemize biniyoruz. Burada sertfikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimiz ‘’discovery dalış’’ yapma imkanı bulabilecektir. Gün boyu sürecek bu aktivitede aynı zamanda profesyoneller içinde dalış yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında yüzme imkanıda bulabileceksiniz. Dalış aktivitemizin bitmesinin ardından teknemizden inerek otelimize doğru hareket ediyoruz.

5. Gün:

Kalkan – Kaputaş Plajı – Kekova – Üçağız Köyü – Kekova Tekne Turu – Simena Köyü – Batık Şehir – Kaş – Fethiye

Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan Turu 3. gününde sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından keyifli bir yolculuk ile muhteşem bir manzaraya sahip olan Kalkan’a hareket ediyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde devam eden yolculuğumuz sonunda Türkiye’nin en güzel plajlarından biri olan Kaputaş Plajı’na ulaşıyoruz. Bu muhteşem plajda kısa bir fotoğraf molası vererek Akdeniz’in serin sularına sahip Kaputaş Plajı’nı fotoğraflıyoruz. (Bölgede olabilecek yoğunluk sebebiyle otopark problemi yaşanması durumunda durulmayabilir.) Ardından Kekova’nın giriş kapısı olan Üçağız Köyü’ne varıyoruz. Otobüsümüzden inerek Kekova Tekne Turumuza başlıyoruz. Kekova Tekne Turumuz sırasında Simena Köyü, Kekova Adası ve deprem sonucu denizin altına batmış olan Batık Şehir’i göreceğiz. Göreceğimiz yerlerin yanı sıra Akdeniz’in serin sularında yüzebilmek için Hamidiye Koyu, Tersane Koyu, gibi yerlerde molalarımız olacaktır. (Tekne turu sırasında verilecek yüzme molaları hava ve deniz şartlarına göre tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir.) Bu keyifli tekne turumuz ardından otobüsümüze dönerek Akdeniz’in incisi Kaş’a hareket ediyoruz. Bu deniz kasabasında vereceğimiz fotoğraf molası ardından otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz rehberimizin belirleyeceği saatte buluşarak Fethiye Gece Turuna çıkabilirler. (Ekstra)

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Kekova Tekne Turu sırasında teknede alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

6. Gün:

Turumuzun son gününde sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Gökova yolculuğumuza başlıyoruz 1 saatlik yolculuğumuz ardından teknemize binerek Gökova Tekne Turumuza başlıyoruz. Tekne turumuz sırasında muhteşem koylara ve denize sahip, uğruna mitolojik hikayeler yazılıp savaşların yapıldığı, Torik ve Palamut gibi büyük balıkların yumurtlama alanı olan Gökova’da yüzme molaları ile eğlenceli vakitler geçiyoruz. Yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında Zeytinli Koy, İncekum, Lacivert Koy olacaktır. Bu koylarda bulunan yüzme molalarımız ardından Sedir Adası’na gidiyoruz ve elbette Ünlü Roma Komutanı Marcus Antonius'un Mısır kraliçesi Kleopatra için Mısırdan Sedir adasına gemiler ile getirttiği kumlarla yapılan Kleopatra plajında yüzme molası veriyoruz. Bu muhteşem tekne turumuzun ardından tekrar Akyaka beldesine dönerek Azmak Çayı’na varıyoruz. Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olan, Batı menteşe Dağları’nın altında milyonlarca gözden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayı’nın muhteşem görüntüsüne hayran kalacaksınız. Dileyen misafirlerimiz ile yer yer 5 metreye uzanan sualtı sarmaşıklarına sahip Azmak Çayı’nda kısa bir tekne turun çıkıyoruz.(Ekstra) Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz Azmak Çayı kenarında bulunan kafelerde manzaranın tadını çıkartarak çay-kahve içebilirler. Azmak Çayı tekne turumuzun bitimiyle otobüsümüze binerek Akyaka’dan deniz kokusu üzerimize sinmiş olarak ayrılıyor ve akşam yemeği mola veriyoruz. Serbest akşam yemeği molamızın ardından Turumuzun sonuna geliyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi sabah saatlerine doğru aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki KENANLA FELLİK FELLİK organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Gökova Tekne Turu sırasında teknede alınacaktır. 

Akşam Yemeği: Tesiste serbest zaman olarak alınacaktır (Ekstra)

Konaklama: Dönüş Yolculuğu

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  Gökova Tekne Turu
 •  Dalyan Tekne Turu
 •  Kekevo Tekne Turu
 •  Jeep Safari Turu
 •  Otellerde 4 gece konaklama
 •  Otellerde açık büfe veya set menü 4 sabah kahvaltısı
 •  Otellerde açık büfe veya set menü 4 akşam yemeği
 •  Lüks araçlar ile ulaşım (Kişi sayısına göre araç verilmektedir.)
 •  Programda belirtilen çevre gezileri
 •  Profesyonel rehberlik hizmeti
 •  Araç içi bardak su
 •  1618 nolu Turizm Kanununa göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 •  Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı
 •  Programda belirtilen son gün akşam yemeği
 •  Tüm yemeklerde alınan içecekler
 •  Tüm Öğle yemekleri
 •  Kelebekler Vadisi Tekne Turu
 •  Azmak Çayı Tekne Turu
 •  Babadağ Yamaç Paraşütü
 •  Dalış Aktivitesi
 •  Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar
 •  Tüm kişisel harcamalar
 •  Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri (Belediye ve özel işletmeler için geçerlidir.)
 •  Müze Kart (Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzeler için geçerlidir. Yetişkin 60 TL, Öğrenci 30 TL, 18 yaş altı ücretsiz)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  07, 14, 21, 30 Temmuz • 04, 11, 18, 25, 28 Ağustos • 01, 08 Eylül

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları
  Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  07.07.2024KONFOR SUITE OTEL VB.Müsait10.999,00 TL16.500,00 TL10.999,00 TL0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  Taksitler »
  14.07.2024KONFOR SUITE OTEL VB.Müsait10.999,00 TL16.500,00 TL10.999,00 TL0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  Taksitler »
  21.07.2024KONFOR SUITE OTEL VB.Müsait10.999,00 TL16.500,00 TL10.999,00 TL0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  Taksitler »
  30.07.2024KONFOR SUITE OTEL VB.Müsait10.999,00 TL16.500,00 TL10.999,00 TL0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  Taksitler »
  04.08.2024KONFOR SUITE OTEL VB.Müsait10.999,00 TL16.500,00 TL10.999,00 TL0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  Taksitler »
  11.08.2024KONFOR SUITE OTEL VB.Müsait10.999,00 TL16.500,00 TL10.999,00 TL0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  Taksitler »
  18.08.2024KONFOR SUITE OTEL VB.Müsait10.999,00 TL16.500,00 TL10.999,00 TL0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  Taksitler »
  25.08.2024KONFOR SUITE OTEL VB.Müsait10.999,00 TL16.500,00 TL10.999,00 TL0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  Taksitler »
  28.08.2024KONFOR SUITE OTEL VB.Müsait10.999,00 TL16.500,00 TL10.999,00 TL0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  Taksitler »
  01.09.2024KONFOR SUITE OTEL VB.Müsait10.999,00 TL16.500,00 TL10.999,00 TL0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  Taksitler »
  08.09.2024KONFOR SUITE OTEL VB.Müsait10.999,00 TL16.500,00 TL10.999,00 TL0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  0 - 2 Yaş 2.500,00 TL
  2 - 11 Yaş 7.500,00 TL
  Taksitler »

  Ek Bilgiler

  ARAÇ HAREKET SAATLERİ:
   

  • 20:00 Beylikdüzü Migros
  • 20:30 İncirli Dilek Pastanesi Önü
  • 20:50 Mecidiyeköy (IETT Durakları Önü)
  • 21:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi
  • 21:45 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
  • 21:50 Pendik Köprüsü (Ankara Yönü)
  • 22:00 Çayırova Mc Donalds Önü
  • 22:10 Gebze Center Önü
  • 00:00 Bursa Otogarı
  • 05:30 İzmir Ege Üniversitesi Bornova Sapağı

   

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  • -Tur esnasında kesinlikle koltuk sözü ve garantisi verilmez.
  • -Araçlarımız belirlenen noktalardan, belirlenen saatlerde hareket ederler. Hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında olmanız ricamızdır. Geç kalan ve tura katılmayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamayacaklardır.
  • -Tur kalkış tarihinden önce, araçtaki görevli personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında verdiğiniz numaraya kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz numaranın doğru olmasına lütfen dikkat edin. Aksi taktirde aramızda oluşan iletişimsizlik için sorumluluk tarafınıza ait olacaktır.
  • -18 Yaş altı reşit sayılmayan misafirlerimizden anne veya babalarıyla beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamenin seyahat sırasında yanında bulundurmaları zorunludur.
  • -Rehber, hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü taktirde tüm programı tamamlamak kaydı ile zamanlama ve program akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir. -Programda belirtilen oteller, restorantlar herhangi bir problem karşısında, standartları ve mevkiileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
  • -Turumuz; Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri olarak paket halinde olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Bazı konaklamalı turlarımızın ulaşımsız satışı mevcuttur.
  • -Yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde, satın alınan tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal edilebilir. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden haber verme yükümlülüğü bize aittir.
  • -Mücbir sebeplerden -hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk, misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlara uymama gibi- gezilemeyen yerlerden, şirketimiz sorumlu değildir.
  • -Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
  • -T.C Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz programlarımızda ayrıca bir fark ödemezler. Müze kart uygulamasının T.C Vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeni ile müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü, bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
  • - Misafirlerimizin İptal ve İade gibi durumlarında 72 saate kadar iptal ve iade hakkı bulunmaktadır. Son dakika iptallerinde iade ve iptal sağlanmamaktadır.

   

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Yorumlar

  Yorum Yaz

  Fethiye Gökova Kaş Kekova Akyaka Turu 4 Gece 5 Gün HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Birde Bu Turlara Bakın

  UÇAKLI BALKAN TURU 7 GECE 8 GÜN
  7 GECE 8 GÜN 29.06.2024
  UÇAKLI BALKAN TURU 7 GECE 8 GÜN
  899,00 EUR Kişi Başı

  UÇAKLI BALKAN TURU 7 GECE 8 GÜN

  İnceleSatın Al
  ANKARA ÇIKIŞLI RÜYA GİBİ MISIR VE ÜRDÜN (PETRA ANTİK KENTİ) TURU 7 GECE 8 GÜN
  7 GECE 06.07.2024
  ANKARA ÇIKIŞLI RÜYA GİBİ MISIR VE ÜRDÜN (PETRA ANTİK KENTİ) TURU 7 GECE 8 GÜN
  1.299,00 USD Kişi Başı

  ANKARA ÇIKIŞLI RÜYA GİBİ MISIR VE ÜRDÜN (PETRA ANTİK KENTİ) TURU 7 GECE 8 GÜN

  İnceleSatın Al
  BODRUM PALOMA CLUB HOTEL 3 GECE 4 GÜN
  3 27.06.2024
  BODRUM PALOMA CLUB HOTEL 3 GECE 4 GÜN
  9.999,00 TL Kişi Başı

  BODRUM PALOMA CLUP HOTEL 3 GECE 4 GÜN

  İnceleSatın Al
  BODRUM DRAGUT POINT NORTH HOTEL 3 GECE 4 GÜN
  3 27.06.2024
  BODRUM DRAGUT POINT NORTH HOTEL 3 GECE 4 GÜN
  8.500,00 TL Kişi Başı

  BODRUM DRAGUT POINT NORTH HOTEL 3 GECE 4 GÜN

  İnceleSatın Al
  BODRUM PALOMA CLUB HOTEL 4 GECE 5 GÜN
  4 30.06.2024
  BODRUM PALOMA CLUB HOTEL 4 GECE 5 GÜN
  10.999,00 TL Kişi Başı

  BODRUM PALOMA CLUP HOTEL 3 GECE 4 GÜN

  İnceleSatın Al
  UÇAKLI BÜYÜK MOTTO İTALYA TURU
  7 GECE 8 GÜN 04.07.2024
  UÇAKLI BÜYÜK MOTTO İTALYA TURU
  849,00 EUR Kişi Başı

  OTOBÜSLÜ BÜYÜK İTALYA TURU

  İnceleSatın Al
  ON İKİ ADALARIN EN BÜYÜĞÜ RODOS ADASINDA BÜYÜLEYİCİ 4 GECE 5 GÜN YUNANİSTAN TURU
  4 GECE 30.06.2024
  ON İKİ ADALARIN EN BÜYÜĞÜ RODOS ADASINDA BÜYÜLEYİCİ 4 GECE 5 GÜN YUNANİSTAN TURU
  379,00 EUR Kişi Başı

  ON İKİ ADALARIN EN BÜYÜĞÜ RODOS ADASINA BÜYÜLEYİCİ BİR GEZİ

  İnceleSatın Al
  YUNANİSTAN'IN İNCİLERİNDEN KOS ADASINDA 3 GECE 4 GÜN UNUTULMAZ BİR TATİL
  3 GECE 27.06.2024
  YUNANİSTAN'IN İNCİLERİNDEN KOS ADASINDA 2 GECE 3 GÜN UNUTULMAZ BİR TATİL
  2 GECE 13.09.2024
  YUNANİSTAN SAKIZ ADASINDA 1 GECE 2 GÜN TUR
  1 GECE 29.06.2024
  YUNANİSTAN SAKIZ ADASINDA 1 GECE 2 GÜN TUR
  169,00 EUR Kişi Başı

  1 GECE 2 GÜNLÜK SAKIZ ADASI TURU

  İnceleSatın Al
  E-POSTA LİSTESİ
  E-posta listemize katılın, kaçırılmayacak fırsatlardan ilk siz haberdar olun!